KONTAKT

Har du spørsmål eller er det noen du ser etter? Vi er til stede for deg og tror på personlig kontakt.

Ingrid Christensen

Regnskapsansvarlig

+46 (0) 31-712 73 13
ingrid.christensen@nowa.se

Hanne Beate Eide

Prosjektleder/ Ansvarlig Oslo-kontoret

+47 (0) 922-912 88
hanne.beate@nowakommunikasjon.no

Åsa Langmaid

Digital strateg

+46 (0)72-543 81 44
asa.langmaid@nowa.se

Malin Larsson

Medierådgiver / ­Digital spesialist

+46 (0)70-791 91 27
malin.larsson@nowa.se

Elizabeth­ Lindblom Brandt

Art Director

+46 (0)709-92 00 52
elizabeth.lindblom@nowa.se

Jesper Lindeblad

Medierådgiver

+46 (0)707-91 91 24
jesper.lindeblad@nowa.se

Carolinn Löfving

Prosjektleder /­ Medierådgiver

+46 (0)730-24 42 92
carolinn.lofving@nowa.se

Rune Nordström

Senior PR-konsulent

+46 (0)706-02 65 20
rune.nordstrom@nowa.se

Elena Rugarn

Digital spesialist

+46 (0)70-147 44 31
elena.rugarn@nowa.se

Michael Stenfeldt

Adm.dir / Strategisk prosjektleder

+46 (0)733-17 10 80
michael.stenfeldt@nowa.se

Victor Stoltz

Grafisk designer

+46 (0)73-518 80 41
victor.stoltz@nowa.se

Johan Wallqvist

Copywriter /­ Prosjektleder

+46 (0)707-91 91 26
johan.wallqvist@nowa.se

Alexander Wroblewski

Digital strateg

+46 (0)70-945 08 28
alexander.wroblewski@nowa.se

Josefin Zachrisson

Digital strateg

+46 (0)73-991 88 75
josefin.zachrisson@nowa.se

Nowa Kommunikation AB NUF
Org.nr: 999 523 323

Postadresse: Holtegaten 26, 0355 Oslo
Fakturaadresse: ekonomi@nowa.se